Loading...

Paruky z pravych vlasů

NOVINKA V SALONU MAGDALENA
IMITACE POKOŽKY HLAVY

Paruky z pravých vlasů jsou nejjednodušší volbou, pokud si přejete změnit vzhled či řešit zdravotní problém. V rámci naší nabídky naleznete dámské paruky z pravých vlasů, ale i dámské paruky z umělých vlasů, pánské paruky či dětské paruky. Samozřejmostí je také výroba paruk na zakázku a případně výroba paruk z vlastních vlasů.

Paruka ze Salon MagDAlena Praha je zárukou kvalitní paruky a ruční práce.

Výhodou takové je její přirozený vzhled, ale také trvanlivost. O paruku se také velmi jednoduše pečuje a snadno docílíte také změny účesu.

Vyřešte své padání vlasů koupí paruky, tupé nebo vlasové integrace. Prodej paruk nabízíme v našem Salon MagDAlena Praha na adrese Na Švihance 1527/9, Praha 2.

Naše luxusní paruky z pravých vlasů mají nejvyšší kvalitu a jsou zcela zaměnitelné s pravými vlasy. Taková paruka je vyráběna ručně metodou tzv. poutkování. Síťka, na které jsou vlasy upevněné, je jemná a příjemná na nošení.

Garantujeme rychlé zhotovení paruk ve vámi vybrané délce a barvě. Přejete si blond vlasy, tmavé odstíny či zrzavé kadeře? Volba je jen na vás… Účes si můžete při konzultaci také vyzkoušet.

V našem salonu Salon MagDAlena Praha nabízíme tyto produkty a služby:

  • dámské paruky z umělých vlasů
  • dámské paruky z pravých vlasů
  • pánské paruky
  • dětské paruky
  • výroba paruk na zakázku
  • výroba paruk z vlastních vlasů

Paruky z pravych vlasů©   Salon MagDAlena. Všechna práva vyhrazena.