Loading...

Jaký rozdíl je mezi východoevropskými, středoevropskými a asijskými vlasy při výrobě paruk

Paruky a další výrobky z evropských vlasů jsou kvalitnější, měkčí na dotek a vydrží velmi dlouho. Při nákupu paruky z přírodních vlasů se vždy musíte ujistit, jaký je původ vlasů, ze kterých je vyrobena.

Jaký rozdíl je mezi východoevropskými, středoevropskými a asijskými vlasy při výrobě parukNejvětším dodavatelem vlasového materiálu je v současnosti asijsky trh s podílem 80%., druhá je Brazílie, přibližně s 10%.
Afrika se podílí dodáním 6-7%, a Ukrajina, Rusko a další země dohromady mají méně než  4% od celkové kapacity vlasových surovin.

Příjmy obyvatelů v nejvíce lidnatých státech Asie jsou velmi malé, a někde téměř žádné.
Nabídka asijských vlasů je tak dominantní, protože pro jejich obyvatele znamená významný a opakovaný zdroj příjmů, proto asiaté prodávají alespoň své vlasy.
Ale asijské vlasy, konkrétně čínské, jsou příliš silné a houževnaté a pro výrobu paruky určené pro středoevropana potřebují další změkčení a postupné barvení. Někteří výrobci velmi často používají všechny vlasy, šedé i dříve barvené a netříděné podle délky.

U nás v salonu s asijskými vlasy vůbec nepracujeme.

Pro výrobu paruk používáme výhradně slovanské a evropské vlasy, které byly zakoupeny v našem salonu od obyvatelů Česka nebo přímo na Ukrajině a v Rusku.

Budujeme si tak dále dobré jméno a vysoký standard našich služeb, které nám udržují klienty již více než 30 let.

K výrobě paruk, příčesků, tupé a na prodlužovaní vlasů v salonu Magdalena používáme pouze kvalitní slovanské a východoevropské vlasy.
Jejich nabídka na trhu je mnohem nižší , a proto je jejich cena také vyšší.

Paruky a další výrobky z evropských vlasů jsou kvalitnější, měkčí na dotek a vydrží velmi dlouho.

Při nákupu paruky z přírodních vlasů se vždy musíte ujistit, jaký je původ vlasů, ze kterých je vyrobena.

©   Salon MagDAlena. Všechna práva vyhrazena.