Prodlužování vlasů v salónu MagDAlena Praha

pic-prodluzovani-vlasu

Chtěli byste vidět své vlasy husté a dlouhé? To není vůbec žádný problém pro specialisty salonu

MagDAlena Praha, kteří v Londýně vystudovali umění prodlužování vlasů přírodních i umělých. Salón Magldaléna dělá prodlužování vlasů profesionálně, vybereme Vám při tom odpovídající barvu i odstín a rádi Vám pomůžeme i s účesy. Na prodloužených vlasech je možné udělat melír i odbarvení, aniž by byly poté vlasy poničené.

Existuje mnoho metod prodlužování vlasů, my se však soustředíme na dvě:

 Prodlužování vlasů a zvětšení objemu – používají se přírodní, evropské pramínky vlasů. V salonu Vám vyberou prameny jakékoli délky i odstínu. Fixace tenkých pramínků se provádí za pomoci speciálního kosmetického vosku a zahřívacího přístroje. Roztavený vosk zastydne a kadeř se pevně spojí s Vašimi vlastními vlasy. Nemyslete si však, že se nemůžete vrátit k Vašemu původnímu účesu. S pomocí speciálního rozpouštědla se vosk roztaví a Vy získáváte svůj původní účes. Jak vosk, tak i rozpouštědlo vůbec Vašim vlasům neuškodí.

S takovým účesem se můžete cítit sebevědomě kdekoli: v sauně i bazénu, na sportovišti aj. Po 3-4 měsících je však třeba opět zajít do salonu. Specialista si Váš účes prohlédne a udělá potřebné úpravy.

Prodlužování vlasů pomocí obarvených vlasových pramenů a metodou podobnou melírování. V tomto případě ale není nutné ničit své vlasy barvou. Prameny vlasů Vám vyberou podle potřebné délky a barvy. Můžete si vybrat i několik nejrůznějších barev. V případě, že Vám již barevné prameny nevyhovují, můžete je kdykoli sundat a nemusíte čekat, až odrostou.

A jestliže si přejete exotiku? Prosím! V salonu MagDAlena v Praze můžeme zaplést do Vašich vlasů africké copánky či dread-lock a změnit tím dokonale Váš vzhled.