Paruky z pravých vlasů

Pánské a dámské paruky z umělých a pravých vlasů.

Vyrábíme profesionální paruky z pravých vlasů na zakázku.

„Paruky-objev pro pracující ženu“

 

 

 

Paruky z pravých vlasů mají určitě svá pro i proti, ale mezi největší pozitivum patří možnost stylování účesů, protože se vlasy chovají jako „zdarvé“. Paruky z pravých vlasů si také déle zachovají také svou barvu.

 

 

Zkušenosti – Proč paruku z pravých vlasů?

V životě existují zvláštní situace, kdy je potřeba se umět rychle převléknout, radikálně změnit každodenní vzhled, zkrátka, vypadat skvěle a mít bezvadný vzhled. Pro takové případy mám pro Vás zcela nezbytnou věc – jsou to dámské paruky z pravých vlasů, které mi na individuální objednávku vyrobili v salonu MagDAlena.

Získat paruku v salonu magDAlena mně poradila přítelkyně, ředitelka jedné úspěšné obchodní firmy.

 

Magdalena1bKdyž jsem poprvé do salonu MagDAlena se svým problémem přišla, přívětivě mě uvítali a nabídli usednout do pohodlného křesla před zrcadlo. Specialistka -vizážistka mne pozorně vyslechla a poradila mi, abych nejprve vyzkoušela paruky, jichž bylo ve výstavním sále více jak 100 modelů. Zkouška paruk nezabrala příliš mnoho času. Bylo velmi zajímavé zkoušet paruky, dívat se na sebe do zrcadla a vidět, jak se měním: nejprve přísná businesslady, poté přitažlivá koketka a nakonec stylová kráska. Zkoušela jsem si nejen paruky, ale i příčesky z pravých a umělých vlasů, které do salonu MagDAlena dodávají renomovaní západní výrobci. Když mi sdělili, že v salonu magDAlena pracuje specialista – vlásenkář se 30letou praxí, rozhodla jsem se, že si paruku u tohoto mistra objednám. Tím spíš, že doma jsem měla schované své vlastní vlasy.

Výroba paruk trvala přibližně měsíc. Specialista salonu magDAlena mě nejen účesal, ale předvedl mi i několik účesů, které si mohu sama udělat doma.

 

Pozitivní ohlasy pro naše paruky

Magdalena3c

 

 

Paruky z pravých vlasů pro mne byly velkým přínosem, protože jsem potřebovala jít příští den na důležité setkání. Schůzka byla velmi úspěšná, vypadala jsem jako lvice salonů. Módní kostým zakoupený předchozího dne a nový účes se k sobě velmi dobře hodily. Byla jsem půvabná a sebevědomá jako nikdy. (více o parukách zde)

 

 

 

 

 

PROHLÉDNĚTE SI UKÁZKY NAŠICH PARUK: