Lipomasáže

LPG Lipomasáže

pic-lipomasaze01

Tajemství štíhlého těla pomocí patentovaného ošetření LPG

Lipomassage zabere tam, kde dieta a cvičení ne.

Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích.

Lipomassage je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury.

Od 6 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Lipomassage spočívá v tukových buňkách. Lipomassage aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

pic-lipomasaze02

Opravdu od 6 sezení dosáhnete zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Lipomassage™ je lokalizované ošetření, které se prování výhradně patentovanými přístroji LPG.

V těchto 6-ti 35 minutových sezeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

CO JE CELULITIDA?

Jde v zásadě o ženský problém. Celulitida je výsledkem růstu tukových buněk v adipocytech (tukové buňky v podkoží) a zadržování vody v přilehlých oblastech (dermis a hypodermis). Se zvětšováním adipocytů se obaly, ve kterých jsou uloženy, deformují a vtahují svoje kožní úpony dovnitř, což dává kůži pomerančový vzhled.
pic-lipomasaze03
Hlavním problémem je skutečnost, že tento jednou nastartovaný proces běží sám v důsledku omezení krevního toku. To má za následek postupné nutriční vyčerpání, hromadění metabolického odpadu a městnání v pojivové tkáni, která ztrácí elasticitu a stává se fibrózní. Tyto okolnosti mají za následek vznik oblastí s celulitidou, které nereagují na cvičení ani na nejpřísnější redukční diety.

 

Neinvazní, bezbolestná péče Lipomassage

 

Metoda LPG Lipomassage je využívána profesionály v oboru zdravotnictví a péče o krásu, kteří jsou speciálně vyškoleni a vybaveni LPG přístroji LIPO M6. Kožní gymnastika pomáhá znovu harmonizovat pojivové tkáně, zvýšit krevní i lymfatickou cirkulaci, a tím podporuje eliminaci metabolického odpadu.

 

Výsledkem je štíhlejší, vyrýsovanější tělo, kůže je hladší a pružnější. Další z mnoha výhod je to, že tato bezbolestná procedura přináší příjemný pocit relaxace a nevyžaduje lékařské ošetření ani využití jakýchkoli chemických prostředků.

 

pic-lipomasaze04
Tato procedura je jednoduše založena na znovuobnovení a aktivaci mnoha přirozených funkcí organismu a kůže.

 

Vhodný pro všechny věkové kategorie

 

Lipomassage je výjimečně efektivní v boji proti projevům času. Faktem je, že jak plyne čas, mají tělesné funkce tendenci ke zhoršování; projevy „pomerančové kůže“, které jsou důsledkem celulitidy, se stávají stále viditelnějšími a pokožka se stává stále méně pružnou. Zlepšením mikrocirkulace ošetřeného povrchu těla pomocí LPG metody je dosaženo znovuobnovení schopnosti výživy pojivové tkáně, což pokožce propůjčuje krásný vzhled a barvu.

 

Odpovědi na otázky:

Je tato metoda novinkou?
Metoda LPG je používána již více než 20 let; ošetření se počítají v řádech milionů a s každým uplynulým dnem desítky tisíc žen cítí blahodárné účinky této procedury.
Je tato metoda bezbolestná?
Toto ošetření je vždy sestaveno individuálně a je přizpůsobeno citlivosti kůže každého klienta. Tato procedura je vždy bezbolestná.
Pomáhá tato procedura při redukci váhy?
Metoda Lipomassage působí jak na celulitidu, tak i na kvalitu a vnější vzhled pokožky; doprovodným jevem může být i určité snížení váhy.
Dá se touto metodou nahradit dieta?
Dočasná a citlivě sestavená dieta vám pomůže udržet zdravou váhu. Lipomassage efektivně působí na celulitidu, tvar těla a jeho objem.
Je tato metoda efektivnější než sport?
Sport je samozřejmě velmi prospěšný, ale nedá se s jeho pomocí účinně bojovat s projevy celulitidy. Proto se doporučuje jej kombinovat s ošetřením Lipomassage.