Kosmetické služby

Prodlužování řas Praha

Upravený obličej, kvalitní manikúra a pedikúra v jakékoli době zdobily ženy. Kosmetologové – specialisté své profese, pracující v salonu magDAlena, provádějí veškeré kosmetické služby: prodlužování řas jakékoli délky a hustoty, aparátovou kosmetologii, čištění, masáž, vypínání obličejových a krčních partií nechirurgickým způsobem, omlazování speciálními přípravky podle nejnovější technologie, depilaci, piercing, trvalou ondulaci řas.

 

Velkou oblibu si získalo permanetní líčení. Zkušení specialisté Vám bezbolestně zavedou pod kůži pigment. Takovým způsobem je možné „nakreslit“ tvar obočí, rtů, upravit tvar očí. Permanetní nalíčení vydrží 3-5 roků. Jehly jsou jednorázové, barvy ekologicky čisté, krémové.

 

Chcete, aby Vaše ruce byly krásné a pěstěné? Prosím! V salonu magDAlena můžete rovněž udělat manikúru, umělecké obrázky na nehtech, prodloužení nehtů a 3-D efekt, masáž zápěstí. Provádí se rovněž léčení a zpevňování nehtů pomocí rostliných přípravků.

 

Unaveným nohám zde poskytnou masáž, uklidňující vany, klasickou i aparátovou pedikúru.

 

V salonu magDAlena využívají profesionální výrobky předních světových značek.

 

Prodlužování řas a zahušťování řas

V dnešní době se již každá žena může stát majitelkou krásných, dlouhých a hustých řas!

 

Řasy, kterém používáme na zahušťování a prodlužování řas, jsou přírodní, tvarem nerozpoznatelné od vlastních – od kořínků silnější, ke konečkům se ztenšují. Aplikují se jednotlivě na každou Vaši řasu.

 

Délka se odvíjí od přání klientky. K dispozici jsou různé délky – pro přirozený vzhled a jemné zvíraznění až po „výrazný look“.Kromě délky si můžete vybrat i barvu(černou, modrou, hnědou).

 

Řasy vydrží 1 – 2 měsíce s doplněním. Záleží na růstovém cyklu Vašich řas. Podle toho se řídí i doplnění, které se provádí od 2 – 4 týdnů.

 

Řasy jsou voděodolné, odolné potu či slzám. Lze je líčit řasenkou, ale sama poznáte, že to již nebude nutné. Žádné omezení se nekoná ani v otázce sportu. Můžete bezobav plavat, cvičit nebo si zajít do sauny, aniž byste se obávala rozmazané řasenky. Ideální například na dovolenou.

 

Prodlužování řas provádíme již 6 let. Obvyklá cena v salonech se pohybuje od 4500Kč.

 

V našem salonu si dlouhé a husté řasy můžete pořídit za 2300Kč!!!

 

Pořiďte si nádherné, dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat!!!

 

rasy