Fotoepilace

Fotoomlazování

Ženy chtějí být v každém věku přitažlivé, mladé a krásné. Příroda to však bohužel zařídíla tak, že pokožka pod vlivem mnoha faktorů postupně stárne. Příčinou je nejen věk, ale i současná ekologická situace, stresy, používání různých chemických preparátů, pití alkoholu, kouření aj.

 

Procedura fotoomlazování je moderní způsob, jak vrátit pokožce mladost a donutit ji, aby opět zářila zdravím a čistotou. Na rozdíl od jiných omlazovacích metod je naprosto bezbolestná, nazanechává žádné následky, nevyžaduje dlouhou rehabilitaci a vykazuje okamžitý efekt. Ne nadarmo je pokládána za elitní a absolvovat ji můžete jen v jednom místě v Praze – v salonu ALLA.

 

Fotoomlazování nejlépe vyhovuje aktivním a zaneprázdněným lidem, jejichž den je naplánován do každého detailu. Po této proceduře se můžete hned vrátit do zaměstnání a nebát se, že stopy po lékařském zákroku budou zřetelné. Ať kolegové hádají, jak se Vám podařilo tak zkrásnět a omládnout za krátkou dobu Vaší absence. V našem salonu se k této proceduře používá nejnovější přístroj 3. generace L900 francouzské firmy A&M Technology, vyvinutý na základě moderních biotechnologií.

 

Je to nejefektivnější, nejbezpečnější a nejkomfortnější přístroj v dané oblasti a umožňuje nejen „omladit se“, tj. zbavit se vrásek a vrátit kůži zdravou barvu, ale rovněž pomáhá vyřešit celou řadu problémů, jako je akné, pihy, pigmentové skvrny, cévní síťky aj.

 

Diplomovaní kosmetologové salonu Alla, kteří absolvovali v Moskvě speciální školení zaměřené na obsluhu přístroje pro fotoomlazování a fotoepilaci L 900, Vám poskytnou konzultaci a odborně sestaví program procedur.
Fotoomlazování

– je bezbolestné odstraňování příznaků fotostárnutí kůže.

Rozlišujeme 2 typy fotoomlazování:

1.Typ spojený s poruchami barvy kůže:

  • pigmentové skvrny
  • cévní útvary

2.Typ spojený s poruchami její struktury

  • vrásky, jizvy a rozšířené póry
  • oslabení tkání

 

Intenzivní pulzující světlo proniká do kůže a je pohlcováno jejími chromofory (melaninem, hemoglobinem, vodou). Pohlcení světla vyvolává zvýšení teploty, které stačí k tomu, aby stimulovalo (vytváření kolagenu) či, naopak ničilo, sklerozovalo, v závislosti od případu, cíl či obklopující tkáně. Skvrny mizí nebo se stávají méně viditelnými, kůže se stává mladší, pružnější a elastičtější, vrásky se vyhlazují.

 

Délka vlny – bezpečnost

L900 vytváří světelný paprsek v rozsahu 400-1000 nm, což mu umožňuje působit na chromofory kůže. L900 odděluje potřebnou část spektra v závislosti na vybraném programu. Léčení se tak provádí postupně: nejprve pigmentace, poté cévy atd. Takové rozdělení výrazně zvyšuje bezpečnost procedury. Unikátní charakteristikou impulzu je jeho pravoúhlá konfigurace a přiměřená hustota energie, jež zabezpečují vysoký komfort omlazující procedury.

 

12 programů omlazování

Patentovaný systém L900 firmy A&M Technology (Francie) má 12 předběžně připravených programů, které umožňují obsáhnout široké spektrum vad kůže.