Paruky a jejich výroba

Výroba paruk

Od té doby uběhlo půl roku. Pokaždé, když mi paruka pomůže, přemýšlím, jak jsem se dříve mýlila domnívajíc se, že paruky většinou nosí ti, kdo mají problematické vlasy, nebo je vůbec nemají. Pro takové lidi je paruka důležitým pomocníkem, aby se mohli cítit sebevědomě a pohodlně. Ukázalo se však, že i pro mne, pracující ženu, která věčně bojuje s časem, aby si stačila udělat účes v souladu se vzniklou situací, je paruka skutečným objevem.

Dámské paruky z pravých vlasů mají v dnešní době skutečně vysokou kvalitu. Nikdo si ani nepovšimne, že máte paruku a domnívají se, že se jedná o vlastní upravené vlasy.

Nyní mohu s jistotou říci, že paruka z pravých vlasů je nejen perfektním doplněním moderního vzhledu, ale především nutným doplňkem k získání šarmu a elegance.

Všem svým známým doporučuji vlastnit kvalitní paruku pro zvláštní případy. Posílám je do salonu magDAlena Praha, protože tam mají parukytupé, prodlužují vlasy i dělají africké copánky. Určitě si za pomoci zkušených specialistů něco ze široké nabídky vyberou.

 

Paruky a jejich výroba

Paruky se vyrábějí z umělých tkanin, které jsou dováženy z Japonska. Tohle se jedná o případ, že jste si zvolili umělé paruky. Pokud si u nás budete chtít objednat parukyz pravých vlasů, tak nám dejte vědět alespoň 30 dnů předem. Výroba paruky trvá cca 30 dnů! V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle: +420 604 216 835