Ozónová terapie

oxyjet-starOXYjet STAR pro ošetření obličeje

Nová multifunkční stanice od firmy NORA BODE je vybavená celosvětově exkluzivními technicky vyspělými kyslíkovými moduly pro perfektní ošetření obličeje a těla – bez jehly, jemně, efektivně a bezpečně! Žádné poranění pokožky,žádné komplikace.

 

 

OXY clear:

Hloubkové čištění kyslíkem
Koncentrovaný kyslík se nanáší na pokožku, dává vitalitu a díky antiseptickým účinkům mírní výskyt nečistot a působí proti podráždění. V kombinaci s lotionem OXY clear se pokožka čistí do hloubky pórů.

 

Modré bio světlo Bio Blue Light uklidňuje nečistou a podrážděnou pokožku. Červené světlo Bio Red Light stimuluje zralou atrofickou pokožku.

 

 

OXY jet:

Pulzní kyslíková tlaková injekce
Speciální kosmetické formulace pronikají vysoce pulzním tlakem do epidermis a zajišťují tak vytvoření zásoby účinných látek v hlubokých vrstvách pokožky. Pokožka se napne a vyhladí, zmírní se poruchy pigmentace a nečistoty.
Pulzní nárazy kyslíku dávají pokožce vitalitu a energii.

 

OXY tone:

Kyslíkový facelifting
Jedinečná polyrotační hlavice stimuluje a napíná svalstvo a vazivovou tkáň pokožky. Kontury obličeje se zřetelně vyhlazují, v kombinaci se sérem OXY tone se mírní váčky pod očima.
Současně aplikovaný koncentrovaný kyslík pokožku vydatně chladí a osvěžuje.
Podle struktury pokožky se použije buď Bio Blue Light na uklidnění nebo Bio Red Light na stimulaci zralé atrofické pokožky.

 

OXY tone disk:

Intenzivní kyslíková masáž pro obličej
speciální masážní hlavice stimuluje intenzivně podkožní tukové vazivo a napomáhá tak při výměně látkové a odvádění rozštěpených tuků – důležité např. při ošetření dvojité brady.
Bio Red Light proniká hluboko do podkoží a podporuje tak odbourávání lokálních tukových zásob.
Koncentrovaný kyslík pokožku osvěžuje a dává jí vitalitu.
OXY spray:

Kyslíkové ošetření sprejem
Jemný postřikovací paprsek kyslíku stimuluje vlastní imunitní systém pokožky, mírní podráždění po mikrodermální abrazi nebo po agresivním peelingu a urychluje hojení.
Díky kombinaci speciálního sprejového fluidu NORA BODE se pokožka intenzivně hydratuje, zklidňuje a osvěžuje.
OXYjet STAR pro ošetření těla

Tvarování a vypnutí postavy, zmenšení místních zásob tuku, zvětšení objemu poprsí – bez chirurgických zásahů – jemně, efektně a bezpečně! To umožňují nyní nové moduly k ošetření těla OXYjet
OXY jet Body:

Pulzní kyslíková tlaková injekce pro tělo
FULL OXY Cream se nanáší na příslušné tělesné partie a pomocí pulzního tlaku kyslíku a speciální trysky na tělo se aplikuje hluboko do tkáně pokožky. Podle přípravku stimuluje vytvořená zásoba účinných látek růst poprsí, resp. odbourávání lokálních tukových zásob.
Pulzní nárazy kyslíku pokožce dávají dodatečnou vitalitu a energii.
OXY tone disk:

Intenzivní kyslíková masáž pro tělo
Speciální rotující masážní hlavice intenzivně stimuluje dermis a podkožní tukové vazivo. V kombinaci s FULL OXY Cream se podporuje růst poprsí a vypíná se jeho kontura. V kombinaci s FULL OXY Cream se podporuje odbourávání lokálních tukových zásob a zpevňuje se pokožka nad nimi.
Bio Red Light proniká hluboko do podkoží a stimuluje intenzivně výměnu látkovou v tukové tkáni.
Koncentrovaný kyslík pokožku osvěžuje a dává jí vitalitu.