Ozdravná kůra

špičková regenerační kúra

pic-regeneraceMáte barvené, poškozené nebo jemné vlasy?
Máme pro Vás účinné řešení!
Špičková ozdravná kúra trvale vyřeší Váš problém!

 

Co je vlasová ozdravná kúra?

hair_microJedná se o speciální postup vyvinutý belgickou laboratoří, kdy za použití řady speciálních čistě přírodních přípravků dojde k trvalému ozdravení vlasu a k jejich zesílení.

 

 

 

 

 

Na jakém principu to funguje?

Tato nejžhavější novinka na trhu ošetří Vaše vlasy až na několik měsíců.

Vše spočívá ve vyrobení jakési keratinové protézy uvnitř vlasu. Vlasy přirozené, jemné či poškozené (trvalou, melírováním nebo barvením) většinou postrádají lesk, sílu a poddajnost, jednoduše jim chybí krása.

 

Výsledný efekt?

Vždy dojde k zesílení vlasu a tím k nárůstu vlasové hmoty (mnoho zákazníků nám děkuje za to, že mohou nosit délku vlasů, po jaké v minulosti pouze toužili). Zdravé a silné vlasy bez lámavosti a roztřepených konečků. Překvapivě vysoký lesk, účes nereaguje na vlhkost. U dlouhých vlasů neuvěřitelně snadné rozčesávání a podstatné zjednodušení a zrychlení úpravy účesu.

 

Na jaké typy vlasů je vhodná?

Jednoznačně lze říci, že je vhodná pro všechny typy vlasů. Speciálně je ale určena pro vlasy jemné, tenké, řídké a chemicky či jinak poškozené(po barvení, melírování, trvalé). Také velmi pomáhá u vlasů špatně česatelných.

 

Jak často je nutné podstoupit kúru?

Tato otázka je individuální. Praxe napovídá, že je dobré aplikovat vlasovou kúru alespoň 4x ročně.

 

Jaké jsou jiné názvy pro špičkovou regenerační kúru?

Často se setkáte s jinými názvy pro špičkovou regenerační kúru, ale ne všechny jsou správně. Jako ekvivalent se dá ještě použít keratinová kúra, ale určitě ne keratinování vlasů nebo keratinová lampa, jak nám někteří zákazníci píší.